طراحی و ساخت استند

طراحی و ساخت استند امروزه یکی از روشهای موثر تبلیغاتی می باشد. با به روز شدن کسب و کارها و تبدیل فروشگاه ها و مغازه های کوچک به فروشگاه های زنجیره ای به تدریج فضای رقابتی در میان تولید کنندگان و صاحبان برندهای مختلف سراسر جهان به وجود می آید.

همه ما به فروشگاه های مختلفی رفته ایم و همیشه در حال مرور از بالا به پایین قفسه های مواد غذایی، لوازم بهداشتی و … در فروشگاه ها و جستجو برای یک بسته بندی با ظاهری زیبا بوده ایم. هنگامی که وارد یک فروشگاه میشویم با انواع کالا در بسته بندی های متفاوت با رنگ و شکل های گوناگون و همچنین گاتالوگ و بروشورهای انواع محصولات روبرو میشویم. در قفسه های جلوی شما ده ها گزینه مختلف وجود دارد که توسط شرکت های مختلفی تهیه و تولید می شود. در این میان ایجاد جذابیت و ارائه بهتر محصولات نقش مهمی در فروش محصولات ایجاد خواهد کرد. در این ازدیاد کالا متمایز بودن یک محصول میتواند جایگاه آن محصول را در دید مشتری نسبت به دیگر محصولات ارتقاع دهد. با این حال به رغم انتخاب های گسترده ای که در پیش رو  دارید می توانید با تفاوت کمی محصولات را انتخاب کنید، پس چگونه انتخاب میکنید؟ از برند محصولات ؟ ترکیب جالب محصولات یا مانند بسیاری از افراد از ظاهر و جایگاه ها محصول؟

 

به طور مثال، همانطور که مشخص است افرادی که ظاهر آراسته تری دارند احتمال قبولی بیشتری در استخدام دارند و همانگونه محصولات با بسته بندی های جذابتر و قفسه های آراسته تر با احتمال بیشتری از قفسه های خود بیرون می آیند و به فروش می رسند. محصول شما ممکن است بهترین باشد اما بدون بسته بندی، قفسه و جیدمان مناسب هیچ راه مطمئنی برای ارتباط با محصول شما وجود ندارد. از این رو شرکت تبلیغاتی نماد میتواند با طراحی و ساخت استند فروش، استند مخصوص کاتالوگ و بروشور و… با انواع متریال ( چوب، پلکسی، مقوا و ..) این تمایز را بین محصول شما و دیگر محصولات ایجاد کند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

طراحی و ساخت استند فروشگاهی

 

شرکت تبلیغاتی روشان نماد آفرین با بیش از ده سال سابقه در زمینه ساخت استند فروشگاهی، ساخت استند تبلیغاتی و ساخت استند نمایشگاهی (رول آپ، پاپ آپ، کانتر سمپلینگ و فروش، استند شارژر موبایل مکان های عمومی، انواع استند کراس و …)  در خدمت شما عزیزان می باشد. متخصصان ما میتواند در طراحی و ساخت استند محصولات شما مشاور خوبی باشند. و نیاز شما عزیزان در کمترین زمان و با بهترین کیفیت بر آورده خواهد شد. تمامی سفارشات شما در طرح و اندازه های دلخواه شما انجام خواهد شد، برای ثبت سفارش می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

انواع استند فروشگاهی

 

  • All
  • استند ایستاده
  • استند رومیزی
  • استند شارژر
  • استند فروشگاهی
  • استند لوازم آرایشی