لایت باکس کریستالی

طراحی و ساخت لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی یکی از بهترین لایت باکس های کانون تبلیغات نماد از شاخه تبلیغات محیطی می باشد. امروزه به دلیل مصرف فوق العاده کم برق و روشنایی کافی، لایت باکس کریستالی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و جایگاه ویژه ای در میان مشتریان پیدا کرده است. این لایت باکس ها چه در شب و چه در روز از روشنایی زیبایی برخوردارند و طرح چاپ داخل آن به راحتی توسط مشتری قابل تعویض است. از جمله مزایای استفاده از لایت باکس کریستالی میتوان به دوام نور، مصرف بسیار کم برق و قابلیت حمل آسان آن اشاره کرد.

طراحی و ساخت لایت باکس کریستالی خود در دسته لایت باکس ها قرار میگیرد. با این تفاوت که شما نمی توانید در لایت باکس های معمولی از چاپ برای نمایش محصولات و تبلیغات استفاده کنید. این نوع لایت باکس توانسته این مشکل را حل کند و  بر مبنای چاب بر روی متریال بک لایت و ویژگی عمده ی دیگر آن یعنی نور تماما همگن جلوه خیلی زیبایی به این این محصول می دهد.

 

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی

چه مواد هایی را می توان برای ساخت لایت باکس کریستالی استفاده کرد؟

در ساخت لایت باکس کریستالی از موادی همچون پلکسی گلاس شفاف و اس ام دی شاخه ای با قطر باریک تقریبا 5میلی به کار برده می شود. این موضوع را می توان از خصوصیت های منحصر به فرد این محصول دانست که باعث نازک شدن و کم حجم شدن آن می گردد. در نهایت باعث کاهش وزن و سبک شدن آن می گردد و در تبلیغات جلوه های ویژهای را به نمایش مخاطبان خود می گذارد.

 

نوع چاپ در ساخت لایت باکس کریستالی

در ساخت لایت باکس کریستالی از چاپ بک لایت استفاده میشود که با استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتالی، بنر و… قابل چاپ کردن است. همچنین نوع کاغذ بک لایت خصوصیاتی دارد که باعث می شود تبه مقداری نور را از پشتش عبور داده شود و برای مخاطب جلوه های ویژه ای را  نمایان کند.

 

میزان مصرف برق در تابلو لایت باکس کریستالی

از آن جایی که برای ساخت لایت باکس کریستالی از اس ام دی های 12 ولت استفاده می گردد و با توجه به کم مصرف بودن یا مصرف مناسب؛ مصرف برق را نسبت به تابلو های دیگر کم تر می کند. (منظور تالبو های تبلیغاتی پر مصرف است). پس این نوع تابلو را می توان در اولویت قرار داد و برای تبلیغات گزینه مناسبی به حساب می آید البته همانطور که گفته شد داری وزن کمی نسبت به دیگر تابلو ها است. تقریبا می توان این تابلو ها را به اندازه یک تلویزیون ال ای دی نازک دانست، البته با ویژگی هایی که یک لایت باکس کریستالی عالی دارد. تابلو كريستال باكس، نور از پشت عکس به آن می تابد و برای تبلیغات و از جمله زیبا کردن و دکور فضا گزینه مناسبی است.

شرکت نماد بهترین ارائه دهنده در ساخت لایت باکس کریستالی های تبلیغاتی.

 

چه فضایی برای لایت باکس کریستالی مناسب است؟

برای فضاهایی که نورگیری کافی ندارند با استفاده از شکل های گوناگون و همچنین تصاویر منظره طبیعت و.. برای ایجاد حس خوب و مناسب به فضا و در همه ساعات شبانه روز ، می توان از زیبایی آن استفاده کرد. تابلو لایت باکس کریستالی می توانند  مطالب و اهداف شرکت ها و موسسات را با سرعت بالا به عموم مردم ارائه کند. از ضرورت هر کالا می توان به تبلیغات آن اشاره کرد.

 

لایت باکس کریستالی

محصول به معناي كلیت كالا و خدمات است كه شركت به بازار هدف عرضه می كند. به تعبیر دیگر، محصول، هر چیزي است كه می تواند براي برانگیختن توجه، كسب كردن، استفاده كردن یا مصرف، به بازار هدف عرضه شود و ممكن است یك خواسته یا نیاز را تأمین كند. محصول می تواند اشیاي فیزیكی، خدمات، اشخاص، مكان ها، سازمان ها و اندیشه ها باشد که با استفاده از لایت باکس کریستالی به خوبی نمایان می شود.

 

 

نقش مکان در لایت باکس کریستالی

آن دسته از فعالیت هاي شركت كه محصول یا خدمت را در دسترس مصرف كنندگان مقصد قرار می دهد، مكان را در آمیخته بازاریابی تشكیل می دهد. گاهی از این عامل با عنوان «توزیع» یاد میشود. برخی از شركت ها شبكه توزیع متعلق به خود را دارند و برخی دیگر این كار را به شركت هاي دیگر كه به همین منظور تأسیس شده اند واگذار می كنند.  برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 نقش قیمت محصول در ساخت تابلو لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی

قیمت، میزان پولی است كه مشتریان براي به دست آوردن محصول می پردازند. به تعبیر دیگر، قیمت، مجموعه ارزش هایی است كه مصرف كنندگان، در قبال منافع ناشی از داشتن یا مصرف یك كالا یا خدمت، می پردازند.

ارتقا (یا ترویج) در تبلیغات به فعالیت هایی گفته می شود كه براي انتقال و رساندن مزایاي محصول به مصرف كنندگان مقصد و ترغیب آنان به خرید آن محصول انجام می گیرد. برخی از شركت ها مبالغ هنگفتی را خرج تبلیغات می كنند تا شركت و محصولات آن را به خریداران بالقوه معرفی كنند. علاوه بر تبلیغات، روش هاي دیگري نیز براي ارتقا وجود دارد.

یك برنامه بازاریابی اثربخش، عناصر آمیخته بازاریابی را به گونه اي تنظیم و هماهنگ می كند كه دستیابی به هدفهاي بازاریابی شركت را تسهیل و تسریع كند. آمیخته بازاریابی دربرگیرنده ابزارهاي تاكتیكی شركت براي كسب موفقیت هاي قوي در بازارهاست. درواقع، شركت هاي موفق، آن هایی هستند كه نیاز هاي مشتري را به شیوه اي مقرون به صرفه و با راحتی و سهولت و از طریق برقراري ارتباطی اثربخش، برآورده می سازند.

 

 

بازاریابی نوین با طراحی لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی

بازاریابی نوین، اكنون دیگر توسعه یك محصول خوب، قیمت گذاري پرجذبه محصول، و سهولت دسترسی مشتریان به آن را كافی نمی داند. شركت ها باید درصدد برقراري ارتباط با مشتریان نیز باشند. آنچه را كه در سایه این ارتباط، به مخاطب انتقال می یابد نباید به بخت و اقبال واگذار كرد.

براي برقراري ارتباط خوب و مؤثر، شركت ها، اغلب، دفتر هاي تبلیغاتی را به منظور تولید آگهی هاي اثربخش، متخصصان ارتقاي فروش را به به قصد طراحی برنامه هاي رشد دهنده فروش، متخصصان بازاریابی مستقیم را براي توسعه پایگاه هاي اطلاعاتی و تعامل با مشتریان و مخاطبان بالقوه از طریق پست و تلفن. و دیگر ابزارها، و مؤسسات روابط عمومی را براي ایجاد و توسعه تصویري مناسب از شركت به كار می گیرند. آن ها به فروشندگان خود یاد می دهند كه صمیمی، یاري رسان و ترغیب كننده باشند. براي اكثر شركت ها سوال اصلی این نیست كه برقراري ارتباط با مشتریان، ضروري است یا نه، بلكه می خواهند بدانند كه این ارتباط چگونه و از چه راه هایی باید برقرار شود و چه میزان پول باید صرف آن كرد.

موارد استفاده از لایت باکس کریستال: داخل فضا های اداری، نمایشگاه ها، فروشگا هها، عکس کودک و عروس و غیره انجام می شود.

ویژگی هـای لایت باکس کریستالی

 • پخش نور یک دست و کامل به تمام سطوح تصویر
 • مصرف بسیار کم انرژی نسبت به دیگر روش ها
 • تعویض سریع و آسان تصویر لایت باکس
 • عمر بسیار بالا به دلیل استفاده از تکنولوژی SMD Lightin

 

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در تماس باشید.

کانون تبلیغات روشان نماد آفرین آماده ارائه انجام سفارش های شما عزیزان در ابعاد مختلف و ارسال به سراسر کشور می باشد.

 

1نظر
 • ارسال شده در۱۱:۴۱ ب.ظ,۲۶ بهمن, ۱۳۹۷

  искал инфу в сети, пока вдруг не нашел этот сайт prom electric
  Для моих знакомых эта информация оказалась очень полезной.
  Всем удачи

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت