شعار تبلیغاتی

شعار تبلیغاتی چیست؟

“با به اشتراک گذاری، دیگران را سر کار بگذاریم” با دیدن جملات بالا احتمالا احساس می کنید که می خواهیم دیگران را دست بیندازیم و آن ها را مسخره کنیم حالا اگر به شما بگوییم جمله شعار تبلیغاتی یک کانال تلگرام مربوط به کاریابی است حتما دید و درک شما از قضیه عوض خواهد شد.
چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال چیست؟

تبلیغات هر روز گسترده تر و پیشرفته تر از گذشته می شود. انواع راه های تبلیغاتی و ارائه محصولات متنوع تر می شود. یکی از راه های بسیار مفید در حیطه تبلیغات، چاپ دیجیتال است که در این نوشته سعی داریم تا چیستی و انواع آن را با هم بررسی کنیم.   چاپ دیجیتال چیست؟
تابلو فلکسی چیست
در تبلیغات محیطی انواع بسیار زیادی از بنرها و تابلوها وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها تابلو فلکسی می باشد. این تابلو برای مصارف و مکان های مختلفی کاربرد دارد. آشنایی با انواع تابلو برای تبلیغات به ما کمک می کند که در انتخاب نوع آن ها اشتباه نکنیم. با ما همراه
عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

تبلیغات و عکاسی از مدت ها قبل با یکدیگر در ارتباط بوده اند. تقریباً یک قرن پیش برای اولین با عکاسی در تبلیغات برای ارتباط  با مخاطب و ایجاد پیوندهای عاطفی  با او مورد استفاده قرار گرفت. تا زمانی که تصاویر به شیوه ای رسا مفاهیم را بیان می کنند و بر برخی از مولفه
طراحی بیلبورد تبلیغاتی
بیلبورد تبلیغاتی یکی از ارکان اصلی برای تبلیغات محصولات و خدمات ما است بنابراین دقت در طراحی و اجرای این بیلبوردها می تواند تاثیر گذاری آن را چند برابر کند. در نوشته های قبلی مواردی را در رابطه با اینکه تبلیغات چیست؟ و انواع و اهمیت آن با شما در میان گذاشتیم. در ادامه همین
تبلیغات چیست

تبلیغات چیست؟

تبلیغات چیست؟ یک تبلیغات 30 ثانیه ای، یک صدای گیرا و شعاری هوشمندانه. یک انسان به طور متوسط در روز در معرض حدود 5000 پیام تبلیغاتی قرار دارد. تبلیغات به اشکال، اندازه ها و فرم های زیادی ارائه می شوند. اما تبلیغات دقیقاً چیست؟ چرا تبلیغات مهم است؟ مزایا و معایب آن چیست؟ تعریف تبلیغات؟

استند

یک روش آسان و اقتصادی و مقرون به صرفه استفاده از استند برای تبلیغات می باشد. استند ابزاری است که به گونه‌ای ساخته شده تا بدون استفاده از وسیله کمکی روی زمین قرار بگیرد. دارای ظاهری شیک و زیبا هستند و ترکیبی از طراحی صنعتی و گرافیکی‌اند.

تابلو تبلیغاتی

امروزه تابلو تبلیغاتی نقش بسزایی در جذب مشتری دارد و ارتباط میان مشتری و فروشنده محسوب می‌شود. یکی از بهترین روش های تبلیغات استفاده از تابلو تبلیغاتی است. از تابلو تبلیغاتی در سر در مغازه، فروشگاه، شرکت و دفاتر استفاده می‌شود. این مصری‌ها بودند که برای اولین بار از تابلو تبلیغاتی استفاده کردند.
تابلو تبلیغاتی چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یا به عبارت دیگر کلمه چلنیوم از ترکیب دو کلمه channel+aluminium حاصل می شود که به معنای کانال آلومینیومی می باشد و در کشور ما در اصطلاحات عمیانه به نام تابلو چلنیوم شناخته می شود. Channel در لغت به معنای کانال و یا هر جسم u شکلی می‌باشد.

لایت باکس

لایت باکس ها نوع جدیدی از تبلیغات محیطی هستند. این تابلو ها، درون جعبه ای از نور و رنگ های جذاب، که عموماً جنس جعبه، آلومینیوم است، ساخته می‌شوند. البته بنا به سلیقه مشتری تابلوسازی، می توان جنس مختلفی را برای ساخت لایت باکس استفاده کرد. یکی از مهم ترین کارها برای زیباتر کردن فضای
3 رتبه برتر