بروز رسانی 1401/02/06

ساخت تابلو فلکسی یکی از شاخه های تبلیغات محیطی می باشد و یکی از مواردی است که امروزه برای شرکت ها و صاحبان مشاغل از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل مقاوم بودن تابلو فلکسی و همچنین زیبایی و انعطاف در طراحی، خیلی مورد استقبال قرار گرفته است. البته در این بین، تابلو برجسته فلزی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، که به دلیل عمر بالا مورد توجه قرار گرفته و در اینجا توضیح کوچکی درباره آن می دهیم.

بازاریابی نوین، اكنون دیگر توسعه یك محصول خوب، قیمت گذاري پرجذبه محصول و سهولت دسترسی مشتریان به آن را كافی نمیداند. شركت ها باید درصدد برقراري ارتباط با مشتریان نیز باشند. آنچه را كه در سایه این ارتباط، به مخاطب انتقال مییابد نباید به بخت و اقبال واگذار كرد. براي برقراري ارتباط خوب و مؤثر، شركت ها، اغلب، دفترهاي تبلیغاتی را به منظور تولید آگهی هاي اثربخش، متخصصان ارتقاي فروش را به به قصد طراحی برنامه هاي رشد دهنده فروش به كار می گیرند و همچنین متخصصان بازاریابی مستقیم را براي توسعه پایگاه هاي اطلاعاتی و تعامل با مشتریان و مخاطبان بالقوه از طریق پست و تلفن و دیگر ابزارها و مؤسسات روابط عمومی را براي ایجاد و توسعه تصویري مناسب از شركت به كار می گیرند. آن ها به فروشندگان خود یاد میدهند كه صمیمی، یاري رسان و ترغیب كننده باشند.

براي اكثر شركت ها سوال اصلی این نیست كه برقراري ارتباط با مشتریان، ضروري است یا نه. بلكه می خواهند بدانند كه این ارتباط چگونه و از چه راه هایی باید برقرار شود و چه میزان پول باید صرف آن كرد.

 

 

 

 

تابلو فلکسی

 

 

 

 

ساخت تابلو فلکسی فلزی برجسته

تابلو فلکسی جهت معرفی اماکن تجاری، اداری، فرهنگی و ... استفاده ميشود که بر سر درب واحدهای مورد نظر نصب می گردد. نحوه کار بدين ترتيب است که ابتدا اسکلت اصلی تابلو فلکسی با توجه به ابعاد آن با پروفيل های مختلف ساخته ميشود و سپس اسکلت ورق‌های خمکاری شده تهيه و بر روی اسکلت توسط پرچ نصب ميگردد. سپس رنگ آميزی و در نهايت حروف و اشکال برجسته ای که از قبل طراحی و ساخته شده بود بر روی تابلو نصب گرديده و به محل مورد نظر انتقال و نصب می گردد. برای سفارش و خرید تابلو فلکسی می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در شرکت نماد آفرین شما را راهنمایی کنند.

 

تابلو فلکسی (تابـلو فـلکس فـیس (Flex Face))

ساخت تابلو فلکسی

فلکس فـیس را به  مواد به کار رفته در ساخت تابلو فلکسی می‌گویند که بسیار پر کاربرد و کم هزینه است. چرا که علاوه بر نورانی بودن تابلو فلکسی ، رویه فلکس آن به راحتی قابل عوض کردن است. می‌شود از این ویژگی به منظور تغییر طرح تابلو فلکسی فیس پس از چند سال استفاده نمود و با این ایده هر چند سال با پول کم تری طرح تابلو فلکسی فیس را آپدیت کرد. البته تابلو فلکسی مثل دیگر تابلو ها احتیاج به سرویس های مختلف نیز خواهند داشت. به طور مثال تعویض لامپ ها و تجهیزات روشنایی آن حتما باید مورد توجه قرار گیرد. از این نوع می شود برای تابلو سر در مغازه یا شرکت ها، تـابـلـو مغـازه و شرکت ها، تبلیغات فضای باز، تابلو فروشگاه و در برخی بیلبوردها استفاده کرد.

 

مشخصات دستگاه چاپ در ساخت تابلو فلکسی

دستگاه مورد نظر ساخت کشور کره با نام 1440DPI , DGI با قابليت چاپ تاعرض ١/٨ متر و طول ۵٠ متر می‌باشد. فضای مورد نياز جهت راه اندازی اين دستگاه يک اتاق ٣×۴ کافی مي‌باشد. لوازم جانبی مورد نياز شامل کامپيوتر و پرينتر رنگی است. اين دستگاه مخصوص چاپ در ساخت تابلو فلکسی ، بنر و سلفون می باشد. که پیش از چاپ بنر روی اسکلتی که از قبل تهيه شده بود به بوسيله گيره بر روی هم مونتاژ می گردند. و در صورت نياز به روشنايی از مهتابی با قرار دادن در پشت تابلو فلکسی استفاده می شود. فلکسی و سلفون در تابلو های سر در اماکن مختلف جهت معرفی استفاده گشته و بنر مخصوص پرده های سينما و بيلورد های تبليغاتی می باشد.

یك شركت پیشرفته و نوین، نظام ارتباطی پیچیده‌اي را هدایت میكند. شركت، با واسطه ها، مشتریان و همگان‌هاي خویش ارتباط برقرار می‌كند. مشتریان با یكدیگر و با دیگر همگان ها ارتباط شفاهی دارند. در ضمن، هر گروه براي هر گروه دیگر، پسخورد تدارك می كند. كل آمیخته ارتباطات بازاریابی شركت را آمیخته ارتقا  Promotion mix می نامند. این آمیخته، تركیب ویژه اي از ابزارهاي تبلیغات، فروش شخصی، ارتقاي فروش و روابط عمومی است كه شركت براي تعقیب هدف هاي تبلیغاتی و بازاریابی خود از آنها استفاده می كند.  به همین منظور در ساخت تابلو فلکسی در شرکت ها بسیاری از این موارد باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

تاثیر تبلیغات محیطی بر مخاطب

ساخت تابلو فلکسی

ارتباط گر در عرصه بازاریابی، كار خود را با تصویر روشن و گویایی از مخاطبان هدف در ذهن و اندیشه خود آغاز می كند. مخاطبان ممكن است خریداران بالقوه یا مصرف كنندگان فعلی كالا یا خدمت، افراد تصمیم گیر درباره خرید یا افراد مؤثر بر فرآیند تصمیم گیري باشند. مخاطبان هدف به طور جدي بر تصمیمات ارتباط گر مبنی بر این كه چه باید گفت، چگونه باید گفت، چه وقت باید گفت، كجا باید گفت، چه كسی باید بگوید و به چه كسی باید گفت، تأثیر می گذارد. این چگونه گفتن ها همان ریشه ی تبلیغاتی در ساخت تابلو فلکسی است که آن ها را به تصویر می کشاند.

ارتباط گر باید بكوشد تا از طریق ارتقاي كیفیت، ارزش و سایر جنبه هاي سودمند محصول، ترجیح دادن آن نسبت به موارد مشابه را در ذهنیت مشتري بیافریند. ارتباط گر می تواند پس از یك رشته فعالیت هاي تبلیغی، موفقیت و ثمربخشی برنامه تبلیغاتی را از طریق اندازه گیري و سنجش مجدد ترجیحات مخاطبان، ارزیابی كند.

مثلا اگر خودروساز به این نتیجه برسد كه مشتریان بالقوه، خودرو مدل «الف» را دوست دارند، اما خودروهاي سایر كارخانه ها را ترجیح می دهند. باید طی یك بررسی جامع، حاوي معیارهاي مربوط به كمیت و كیفیت تبلیغات و شاخص هاي مربوط به كیفیت، قیمت و توزیع كالا، روشن سازد كه در چه زمینه هایی قوي و موفقیت آمیز و در چه عرصه هایی ضعیف و ناكام عمل كرده است. خودروساز، براساس یافته هاي این بررسی، تصمیم خواهد گرفت كه مزایا و امتیازات كالا را توسعه بدهد و با شیوه هاي مؤثري به معرفی و عرضه آن بپردازد و ضمن كاهش یا از بین بردن نقاط ضعف، زمینه هاي شكل گیري ترجیح در باورهاي مشتریان بالقوه را فراهم سازد.

 

مراحل ساخت تابلو فلکسی

1-طراحان گرافیست روشان نماد آفرین توسط نرم افزار فوتوشاپ مرحله اولیه طراحی را انجام میدهند.

2-چاپ طرح تابلو فلکسی با دستگاه out-door

3-ساخت قاب پروفیلی برای نصب فلکسی

4-نصب پرژکتور یا ال ای دی برای نور پردازی تابلو فلکسی

3 رتبه برتر