استند کاتالوگ و موارد استفاده از آن

انواع استندهای زیادی در فضای تبلیغات وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها، استند کاتالوگ می باشد. از این استند در مکان های مختلفی استفاده می شود و کاربردهای گوناگونی نیز دارد. برای اینکه برند سازی بهتر و ماندگارتر داشته باشید باید از ابزارها و روش های گوناگون استفاده کنید.

قطعا تبلیغات مهم ترین راه معرفی شما به کاربرانتان می باشد. که می تواند جایگاه شما را در مقایسه با رقبا بهبود ببخشد. در این بخش نگاهی خواهیم انداخت به یکی از رو هاش تبلیغاتی که استفاده از استندهای کاتالوگ می باشد.

 

استند کاتالوگ چیست؟

استند کاتالوگ به پایه ای گفته می شود که برای نگهداری بروشور، کاتالوگ محصولات، روزنامه ها و مجلات کاربرد دارد. این استند انواع کاتالوگ ها را در یک مکان جمع می کند و از ریخت و پاش و نامنظمی محیط جلوگیری می کند. در نتیجه دسترسی به این محصولات ساده تر از همیشه می شود و هر کسی می تواند به راحتی از آن ها استفاده کند. علاوه بر آن می توانید از آرم و لوگوی خود روی استند استفاده کنید با این کار با یک تیر، دو نشان را هدف قرار می دهید.

1- معرفی کالا و محصول خود یا دیگران،
2- برندسازی و بهبود شناخت مشتری ها از کسب و کار شما.

شرکت استند سازی نماد آفرین آمادگی این را دارد که استندهای مورد نیاز شما را بر اساس سلیقه شما طراحی کند.

 

کاربردهای استند کاتالوگ

این استندها در جنس ها، شکل ها و فرم های مختلفی تولید می شوند و در مکان های مختلفی به کار می روند. شاید بتوانیم بگوییم که بشترین استفاده از جاکاتالوگی ها در موارد زیر می باشد:

1- بانک ها: بانک ها انواع تبیلغات و دستورالعمل های مختلف را در استندهای کاتالوگی که دارند، قرار می دهند.

2- مطب پزشکان؛

3- داروخانه ها:  داروخانه ها معمولا بروشورهای داروها و ذستورالعمل مصرف داروها را در این استندها قرار می دهند

4- فروشگاه های آرایشی و بهداشتی؛

5- انواع نمایشگاه ها و همایش ها؛

6- فروشگاه های مختلف.

 

قیمت استند کاتالوگ

استندهای کاتالوگ را می توانید در سایزها و اندازه های مختلفی تهیه کنید از این رو قیمت های آن هم می تواند بسیار متفاوت از همدیگر باشد. در زیر موارد تاثیر گذار بر قیمت استند کاتالوگ را مشاهده می کنید:

 

1- اندازه

هر چه اندازه استند کاتالوگ بزرگ تر باشد، قطعا قیمت آن هم بیشتر خواهد شد. چرا که هر چه از مواد بیشتری استفاده شود، تولید محصول هزینه بیشتری در بر دارد.

 

2- جنس استند

جنس استند می تواند تاثیر زیادی روی قیمت استند کاتالوگ داشته باشد. به حدی که در اندازه های مشابه، با جنس مختلف، اختلاف قیمت آن ها به دو یا سه برابر هم برسد. قطعا استند فلزی قیمت بیشتری نسبت به استندهای کارتنی و مقوایی دارد. اگر چه استندهایی که جنس مقاوم تری دارند، هزینه بیشتری هم در بر دارند اما این هزینه ها در بلند مدت، جبران می شوند.

البته در نظر داشته باشید که عوامل تاثیر گذار در خرید استند، فقط جنس و قیمت نیست بلکه مهم ترین معیار، کاربردهای آن ها می باشد.

 

3- تعداد قسمت های هر استند

علاوه بر سایز های مختلف، استندهای کاتالوگ با تعداد قسمت های مختلفی تولید می شوند. یک استند که 5 جایگاه برای قرار دادن کاتالوگ دارد ممکن است از استندی که 4 جایگاه دارد گران تر باشد می گوییم ممکن است، چون باید همه عوامل تاثیر گذار بر قیمت استند کاتالوگ را با هم جمع و مقایسه کنیم تا بتوانیم قیمت یک استند خوب را به دست بیاوریم.

 

4- طراحی استند

نحوه طراجی و ساخت استند می تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. هر چه طرح مورد نظر پیچیده تر و اجرای آن سخت تر باشد، قطعا هزینه ساخت بیشتری در بر دارد، اما طرح های ساده تر، هم مراحل ساخت کمتری دارند و هم قیمت نهایی آن ها کمتر از سایر استندها می باشد.

 

5- تعداد استندهای موردنیاز

هر چه تعداد استندی که نیاز دارید، بیشتر باشد، قیمت نهایی به ازای هر استند کمتر خواهد شد. اگر یک استند نیاز دارید، باید هزینه بیشتری بپردازید. اما اگر همکاران و آشنایانتان هم به استند نیاز دارند، می توانید محصولاتتان را با همدیگر سفارش بدهید و در نتیجه هزینه کمتری پرداخت کنید.

 

خرید استند کاتالوگ

خرید استند کاتالوگ از شرکت نماد آفرین از طریق مختلفی ممکن است.

اولین راه برای این کار مراجعه حضوری می باشد. در این روش با مراجعه به آدرس فیزیکی ما که در بخش تماس با ما قید شده است مشخصات استندهای مورد نیاز را با همکاران ما در میان می گذارید. همکاران ما هم پس از ثبت سفارش شما کار طراحی و ساخت استندها را آغاز می کنند. پس از تکمیل مراحل ساخت، می توانید محصول نهایی را حضورا یا در محل خودتان تحویل بگیرید.

دومین روش ثبت سفارش به صورت تلفنی می باشد با تماس با شماره تلفن های موجود در سایت همکارن ما اطلاعات مورد نیاز را از شما کسب می کنند و در صورت توافق استند مورد نیاز شما را  تولید کرده و برای شما ارسال خواهند کرد.

در روش سوم در محل شما مشخصات و نیازهایتان را ثبت می کنیم سپس استند مورد نظر را تولید کرده و برای شما ارسال خواهیم کرد.